Genel

Canlı Tombala Siteleri

Hilbet canlı tombalanın tek adresi

Son derece eğlenceli ve heyecan verici bu oyun çeşidini canlı tombala siteleri hemen hepsinde kolayca oynama imkanına erişebilirsiniz.

Tombala oyunu Türkiye’de aile ve arkadaş ortamları içerisinde oynanacak en popüler oyunlardan bir tanesidir.

Tombala Oyunu Nedir?

Tombala oyunu İtalya’da ortaya çıkmıştır. Tombala oyunu sunmuş olduğu büyük eğlence ve sosyalleşme fırsatı vermektedir. Daha sonra bu oyun hızla tüm dünyaya yayılmış ve ülkemizde de “Tombala” adı ile oynanmaya başlamıştır. Ülkemizde oynanacak olan versiyonla beraber günümüzde dünyanın çeşitli bölgelerinde çinko ve tombala yapıldığı zaman kazananlara et dağıtılan et tombalaları gibi farklı oyun çeşitleri yer alması ile beraber günümüzde online tombala adresleri ile beraber bu keyifli oyun internetten de oynanmaktadır.

Paralı Tombala Oyunu Nasıl Oynanır?

Hangi oyunları ne şekilde oynandığına ve bu oyunda hangi ekipmana ihtiyaç duyacağınıza bakmamız gerekir. İlk olarak, tombala oynamanın diğer oyun türlerine göre daha fazla tercih edilmelerinin en büyük nedenleri arasında pahalı malzemelere ihtiyaç duyulmamasıdır. Üzerinde 1’den 90’a kadar sayılar arasından 15’er tanesinin yazılı yer aldığı oyun kartları elle yapılmaktadır. Hazır oyun seti ile oynamak isterseniz, bu oyun setlerini uygun miktarlarda satın alabilirsiniz.

Oyun içerisinde 1’den 90’a kadar sayılar yer almaktadır. Torba içerisinden çekilerek oyunculara okunmaktadır. Oyuncular önlerinde yer alan kart üzerinde çıkan sayıları kapatmaktadır. Her bir kart üzerinde 15 sayı yer almakta ve bunlar üç satıra bölünmektedir. Her satır üzerinde beşer sayı yer almaktadır. Oyuncular ilk satırı kapattıkları zaman birinci çinko adını söylemektedir. Genel olarak bu çinkolar için de ödüller verilmektedir. Bununla beraber asıl büyük ödül kart üzerinde yer alan tüm sayıları kapatmayı başarabilen, oyuncular tarafından kazanılmaktadır. Aynı anda kart üzerinde yer alan sayıların tamamını kapatmayı başarması durumunda ödül bu kişiler arasında paylaştırılmaktadır.

Hilbet üzerinden canlı tombala için buraya tıklayın

Bununla beraber elinde torbası işle dolaşacak olan tombalacılar araçlığı ile kahvehanelerde ya da küçük beldelerde oynatılmaktadır. Bu torbada gizli bir cep bulunmakta ve bu durumda kazanmanız imkansız duruma gelmektedir. Bu eğlenceli oyunu canlı tombala sitelerinden kolayca oynayabilirsiniz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close